Friday, 20/10/2017 | : : UTC+0
Mjeksia Islame
Mjeksia Islame

Kundër dhimbjeve të kokës

Kundër dhimbjeve të kokës

dhimbje koke

Kundër dhimbjeve të kokës

Një lugë [kafeje] çumçakiz arab hidhet në një gotë me çaj kamomili të zier duke u shoqëruar me një lugë [gjelle] mjalt të farës së zezë pihet sa herë qe kemi dhimbje koke.

Një shkrim tjetër i dobishëm  T'a forcojmë imunitetin me mjalt dhe kanellë
Tags:

Categories

Archives