Quarta-feira’, 21/8/2019 | : : UTC+0
Mjeksia Islame
Mjeksia Islame

Kremi i Farës së Zezë

Kremi i Farës së Zezë

krem i fares se zeze

Kremi i Farës së Zezë: 100 % natyral

Vetitë shëruese:
– Qetëson sëmundjet e ftohjes.
– Kundër reumatizmës.
– Kundër dhimbjeve të nyjeve
dhe kyçeve.
– Shërben për tendosjen
e muskujve.
– Kundër ftohjeve muskulare.

(Visited 80 times, 1 visits today)
Top