Saturday, 21/1/2017 | : : UTC+0
Mjeksia Islame
Mjeksia Islame
Tirana
0C

Kolla dhe astma


Kolla dhe astma


astma

 Kolla dhe astma

Fërkoni me vajin e farës së zezë kraharorin dhe shpinën , pini 3 herë në ditë nga një lugë të vogël vaj të kokrrës se zezë (mëngjes drekë dhe darkë), gjithashtu hidhni dy lugë të vogla në ujë të vluar dhe thithni avullin e tij.

image_pdf
Një shkrim tjetër i dobishëm  Shërimi i ishiasit me bishtin e delës ...!?

Categories

Archives