Quinta-feira, 20/6/2019 | : : UTC+0
Mjeksia Islame
Mjeksia Islame

KapsllëkuKapsllëku

mjalti semundjet

Kapsllëku

Duhet marrë një gotë qumësht të ftohtë dhe në të të përzihet një lugë mjaltë, kjo merret në mëngjes dhe mbrëmje. Ky ilaç e relakson stomakun dhe e pastron mirë.

(Visited 32 times, 1 visits today)
Top