Friday, 21/10/2016 | : : UTC+0
Mjeksia Islame
Mjeksia Islame
Tirana
0C

Kapet me armë dhe drogë, arrestohet 22-vjeçari


Kapet me armë dhe drogë, arrestohet 22-vjeçari


Një 22- vjeçar nga Fushe Kruja ështe arrestuar sot nga policia pasi në banesën e tij janë gjetur 80 kallëpe lëndë plasëse e llojit  tritol, tre arme zjarri dhe 10 kg kanabis sativa.

Sipas policisë Alfred Elezaj dyshohet edhe për vendosje eksplozivi në të kaluarën. /albeu.com/

image_pdf
Një shkrim tjetër i dobishëm  Top Channel detyrohet të lirojë studiot

Categories

Archives