Monday, 22/10/2018 | : : UTC+0
Mjeksia Islame
Mjeksia Islame

Je i / e bukur , poston foto ne facebook provokative ? Kjo eshte per ty …Je i / e bukur  , poston foto ne facebook provokative ? Kjo eshte per ty …

Je i / e bukur , poston foto ne facebook provokative ? Kjo eshte per ty …

 Rukje per me shkaterru syrin e keq dhe smiren per bukuri – Naim Karim
Degjoje kete rukje me kufje ,sy mbyllurr
Degjoje cdo dite … !