Segunda-feira, 27/5/2019 | : : UTC+0
Mjeksia Islame
Mjeksia Islame

Ja si bëhet rukje ( me fry në gjuhën popullore) – Mësim për muslimanëtJa si bëhet rukje ( me fry në gjuhën popullore) – Mësim për muslimanët

Ja si bëhet rukje ( me fry në gjuhën popullore) – Mësim për muslimanët

Shikoje video dhe kënaqu me këndim Kurani dhe lutjet …

 

(Visited 37 times, 1 visits today)
Top