Thursday, 20/10/2016 | : : UTC+0
Mjeksia Islame
Mjeksia Islame

Ilac për shërimin e hemoroideve


Ilac për shërimin e hemoroideve


fiqa

HEMOROIDE:

 Përzihet vaji i farës së zezë me vaj ulliri në të njëjtën masë dhe çdo ditë, pihen nga tre lugë të mëdha {në mëngjes, drekë dhe darkë} përgjatë një periudhë 10 ditore. Me këtë përzierje shpërlahet fyti para gjumit një hërë në tre ditë radhasi, dhe konsumohet për çdo ditë 3 kokrra fiq për gjatë një jave.

image_pdf
Një shkrim tjetër i dobishëm  Keni ngushtim te eneve te zemres ? (Foto porosi)
Tags:

Categories

Archives