Thursday, 23/3/2017 | : : UTC+0
Mjeksia Islame
Mjeksia Islame

Ilaç per imunitet


Ilaç per imunitet


temjani

Temjani forcon sistemin imunologjik

Merret një lugë [gjelle] çumçakiz arab e shoqëruar me një lugë [gjelle] mjalt sidri hidhet në një gotë me qumësht të nxehtë dhe pasi përzihet pihet kështu në mëngjes dhe darkë pas buke për afro 30 ditë.

Një shkrim tjetër i dobishëm  Ja cilat janë simptomat e anemisë dhe si mund ta përmirësojmë përmes ushqimit
Tags:

Categories

Archives