Sunday, 23/10/2016 | : : UTC+0
Mjeksia Islame
Mjeksia Islame
Tirana
0C

Hoxhë Ekrem Avdiu dhe Enis Rama reagojne ndaj deklaratave te Jahjages


Hoxhë Ekrem Avdiu dhe Enis Rama reagojne ndaj deklaratave te Jahjages


ekrem avdiu

Hoxhë Ekrem Avdiu reagon ndaj fyerjeve të fundit në Kosovë 

 

Reagimi i hoxhes ENIS RAMA ndaj deklaratave të Jahjagas

image_pdf
Një shkrim tjetër i dobishëm  KQZ: Zgjedhjet e suksesshme, kanë votuar 45 %

Categories

Archives