Monday, 21/8/2017 | : : UTC+0
Mjeksia Islame
Mjeksia Islame

Gruri dhe dobitë kuruese

Gruri  dhe dobitë kuruese

 

Gruri dhe dobitë kuruese

Gruri

Zbutes, anti-anemi, jep bark, i pasur me minerale, gjallerues.

Perdoret per anemine, plogeshtine, floket, kapsllekun, zhvillimin, mungesen e mineraleve, urinimin naten, shtatzanine, impotencen, sterilitetin, ngercin nervor, rakitizmin.


Një shkrim tjetër i dobishëm  Limoni dhe limoni i athet
Tags:

Categories

Archives