Friday, 21/7/2017 | : : UTC+0
Mjeksia Islame
Mjeksia Islame
Tirana
0C

Galaxy S4 merr kurorën

Galaxy S4 merr kurorën

galaxy merr kurorenMë pak se një javë pas prezantimit të telefonit të ri Galaxy S4, celulari inteligjent tashmë i është nënshtruar testimit rigoroz nga Geekbench 2.

Themeluesi i PrimateLabs John Poole ka realizuar testimet e ndryshme me Galaxy S4, duke përfshirë krahasime me konkurrentët – HTC One, LG Nexus 4, Galaxy  S3 (Exynos 4412), iPhone 5, BlackBerry Z10 dhe  Galaxy S3 (Snapdragon MSM8690), shkruan krokodili.com.

Telefoni Galaxy  S4, i cili do të jetë në dispozicion për konsumatorët në prill, shënoi 3,163 pikë në testin e shpejtësisë, dyfishin e pikëve që mori iPhone 5 dhe shumë më tepër se telefonat e tjerë.

Më mbresëlënëse është fakti se testi është kryer duke përdorur modelin më të ngadalshëm të Galaxy S4. /albeu./

Një shkrim tjetër i dobishëm  Samsung 4

Categories

Archives