Sexta-feira, 26/4/2019 | : : UTC+0
Mjeksia Islame
Mjeksia Islame

Foshnja qe refuzonte gjirin e nenesFoshnja qe refuzonte gjirin e nenes

Foshnja qe refuzonte gjirin e nenes ose qan naten

Isha duke vizituar disa te aferm e me thane se tek ta nje femije refuzonte gjirin e nenes qe prej disa diteshe me pare pinte normalisht.U thashe me sillini femijen ma sollen dhe I lexova suret e fundit te kuranit dhe duate qe I pemendem.Pastaj ju thashe cojeni tek nena e me pas me thane se filloi te pinte gji si me pare me miresine e Zotit fuqiplote.Po te njeten gje mund te bejme me femijet qe qajne naten shume.

(Visited 15 times, 1 visits today)
Top