Thursday, 23/3/2017 | : : UTC+0
Mjeksia Islame
Mjeksia Islame

Familjarët: Atdhe Deva është gjallë


Familjarët: Atdhe Deva është gjallë


atdhe deva

Lajmi i cili dje është dhënë nga mediat se i riu pejan Atdhe Deva është vrarë gjatë luftimeve në Siri është demantuar nga familjarët e Atdheut, të cilët kanë thënë se Atdheu është gjallë dhe aktualisht ndodhet në Turqi.

“Nuk është e vërtetë se ai ka vdekur. Ai është gjallë dhe për momentin ndodhet në Turqi”, tha për Telegrafin njëri nga familjarët e Atdheut.

Ndryshe, një ditë më parë mediat kanë raportuar se Atdhe Deva është vrarë gjatë luftimeve në Siri, por lajmi ky jo i konfirmuar zyrtarisht. /Tg/

Një shkrim tjetër i dobishëm  Kurti: Jemi më proamerikan se disa ambasadorë të SHBA

Categories

Archives