Tuesday, 23/5/2017 | : : UTC+0
Mjeksia Islame
Mjeksia Islame

Zeqir Z nga Gostivari është identiteti i viktimës në Butel


Zeqir Z nga Gostivari është identiteti i viktimës në Butel


Personi i vrarë dje në lagjen Butel të Shkupi është Zeqir. Z nga Gostivari  cili është qëlluar me pesë plumba dhe ka mbetur i vdekur në vend.

vrari

Nega MPB-ja kanë konfirmuar se Zeqiri kishte pasur disa lëndime në kokë dhe trup ndërsa në vendngjarje janë gjetur 5 fishekë të cilët janë dhënë për ekspertizë.

Vdekja është konstatuar nga mjeku i ndihmës së shpejtë ndërsa ekipe të policisë dhe prokurorit publik kishin dalë në vendëngjarje.

Duhet të konfirmohet se çka ka kërkuar gostivarsi në Shkup dhe motivet e vrasjes, kanë thënë nga policia dhe kanë shtuar se hetimet po vazhdojnë për zbardhjen e vrasësit të panjohur tani për tani.

Një shkrim tjetër i dobishëm  Nuk rrënohet por i këputet kryqi car Dushanit (FOTO)

Categories

Archives