Sexta-feira, 24/5/2019 | : : UTC+0
Mjeksia Islame
Mjeksia Islame

Ecja këmbëzbathurEcja këmbëzbathur

 

 

Ecja kembezbathur eshte lehtesuese per kockat dhe indet e shputave.

Gjithashtu ajo gjalleron sistemin imunitar dhe ul shpeshtesine e gjendjeve gripale dhe dhimbjeve te kokes.Ajo ben mire ne trajtimin e kapsllekut si dhe parandalon ose qeteson varicet dhe hemorroidet.Mundohuni te ecni zbathur kudo ku tu jepet mundesia.

(Visited 18 times, 1 visits today)
Top