Saturday, 16/2/2019 | : : UTC+0
Mjeksia Islame
Mjeksia Islame
Tirana
0C

E prekshmeE prekshme

images(3)

Një grua e moshuar hyri në një dyqan të mobilave dhe kërkoi tia rregullojnë telefonin-mobil,
Mjeshtri i tha oj loke telefonin në rregull e ke nuk tu ka prish.
Plaka tha me zë të dhimbshëm e pse pra djemt spo me thirrin!?
E prekshme

Hoxhë Llokman Hoxha