Tuesday, 24/10/2017 | : : UTC+0
Mjeksia Islame
Mjeksia Islame

A e besoni?

A e besoni?

meka

U prek nga nje semundje e rende. Mjeket i dhane vetem gjashte muaj jete, jo me shume. U nis drejt Mekes per tu kujdesur per shpirtin keto gjashte muaj. Ka kater vite qe ndodhet atje!
Po te eksplorosh burimin e disa semundjeve fizike, do te perfundosh tek varferia e shpirtit, tek shkeputja e cdo lidhjeje me Krijuesit dhe Kujdestarin sublim.

Një shkrim tjetër i dobishëm  Mërzia, "virus i jetës bashkëshortore"
Tags:

Categories

Archives