Monday, 24/9/2018 | : : UTC+0
Mjeksia Islame
Mjeksia Islame

Doktorët janë të surprizuar: Ziejini këto dy përbërës dhe pijini për 7 ditë rresht. Do të humbisni 3 kg!Doktorët janë të surprizuar: Ziejini këto dy përbërës dhe pijini për 7 ditë rresht. Do të humbisni 3 kg!

Ne sot do t’ju tregojmë sesi të përgatisni një përzierje, e cila do t’ju ndihmojë që të hiqni kilet e padëshiruara dhe do të përshpejtojë të gjithë procesin. Gjithçka që ju duhet të bëni është të miksoni këto përbërës që i keni në kuzhinë dhe ta konsumoni këtë pije përpara se të shtriheni për të fjetur. Ajo çfarë e bën këtë recetë kaq popullore është fakti që ju humbisni peshë, teksa jeni duke fjetur.
Përbërësit:
2 lugë gjelle me mjaltë natyral;
1 lugë gjellë më pudër kanelle;
250 ml ujë;
1 lugë gjelle lëng limoni;
Përgatitja:
Ziejeni ujin dhe më pas shtoni kanellën, mjaltin dhe limonin. Lëreni të ftohet dhe pija juaj është gati.
Përdorimi:
Pini gjysmën e pijes në darkë përpara se të flini dhe gjysmën tjetër në mëngjes esëll. Do të jeni të surprizuar nga rezultatet në vetëm një javë.
Nga Shije.al