Thursday, 23/3/2017 | : : UTC+0
Mjeksia Islame
Mjeksia Islame

A dëshironi dobësim?


A dëshironi dobësim?


 

A deshironi dobesim?

Nese doni te dobesoheni pa patur probleme shendetesore pini cdo dite 1 liter uje te nxehte.Mbushni nje termus me uje te nxehte dhe pijeni filxhane filxhane gjate tere dites per nje muaj rresht.Ne Kine konsumohet uje i ngrohte a keni pare kinez te dhjamosur?

Provojeni dhe shihni rezultatin in shaa Allah!

Një shkrim tjetër i dobishëm  Papirusi dhe historia e saj
Tags:

Categories

Archives