Tuesday, 28/3/2017 | : : UTC+0
Mjeksia Islame
Mjeksia Islame

Cka te perdorim ne kete kohe te ftofte?


Cka te perdorim ne kete kohe te ftofte?


limon

Ne kete kohe te ftohte duhet te perdoret sa me shume vitamina c e cila eshte shume e domosdoshme per trupin si dhe per forcimin e sistemit imunitar.

caj boronice

Prandaj perdorni sa me shume leng limoni ose uje me limon ,caje boronice,caje te molleve te egra si dhe cajin e trendafilit te eger.

molla te egra

Një shkrim tjetër i dobishëm  Rreziku që vjen nga ushqimet “Fast Food”

Categories

Archives