Saturday, 24/6/2017 | : : UTC+0
Mjeksia Islame
Mjeksia Islame

Çaj trumzi (Thyme tea)


Çaj trumzi (Thyme tea)


trumza

Çaj trumzi (Thyme tea)

• Ndihmon në trajtimin e kollitjes, astmës, alergjive.
• Qetësues bronkial.
• Ndihmon në forcimin e sistemit immun.
• Ndihmon në trajtimin e infeksioneve të traktit urinar
dhe të fshikëzës.
• Ndihmon në trajtimin e sëmundjeve renale(veshkëve)
dhe lehtëson dhimbjet e barkut.

Një shkrim tjetër i dobishëm  Dobite e Xhenxhefilit dhe trumzes se maleve
Tags:

Categories

Archives