Tuesday, 31/5/2016 | : : UTC+0
Mjeksia Islame
Mjeksia Islame

Çaj trumzi (Thyme tea)

trumza

Çaj trumzi (Thyme tea)

• Ndihmon në trajtimin e kollitjes, astmës, alergjive.
• Qetësues bronkial.
• Ndihmon në forcimin e sistemit immun.
• Ndihmon në trajtimin e infeksioneve të traktit urinar
dhe të fshikëzës.
• Ndihmon në trajtimin e sëmundjeve renale(veshkëve)
dhe lehtëson dhimbjet e barkut.

image_pdf
Një shkrim tjetër i dobishëm  Xhenxhefili (Zingiber officinalis)
Tags:

Archives

Categories