Saturday, 27/5/2017 | : : UTC+0
Mjeksia Islame
Mjeksia Islame

Çaj Rosmari


Çaj Rosmari


caj rosmari

Çaj Rosmari

Lat. Rosmarinus officinalis

• Lufton kokëdhimbjen dhe temperature
• Ndihmon në qarkullimin e gjakut
• Ndihmon në trajtimin e reumës.
• Ndihmon në rritjen e memories

Përbërësit aktiv: Vit A, B, C, D, E dhe K. Acid rosmarinik, Cineol.

Një shkrim tjetër i dobishëm  Çaji i koprës kuron gurët në veshka dhe shton qumështin e gjirit
Tags:

Categories

Archives