Saturday, 20/10/2018 | : : UTC+0
Mjeksia Islame
Mjeksia Islame

Caj MajaselliCaj Majaselli

caj majaselli

Caj Majaselli

Bari i majasëllit në saje të tanineve, esencës etj rekomandohet si nje mjekues i mir i majasellit. Përgaditja: Një lugë gjellë nga përzierja hidhet në një xhezve me një filxhan ujë dhe zihet në zjarr per 5 minuta. Lihet i mbuluar 10 minuta dhe pasi kullohet, mund të pihet i ëmbëlsuar ose jo 2-3 herë në ditë.

Tags: