Quinta-feira, 18/7/2019 | : : UTC+0
Mjeksia Islame
Mjeksia Islame

Brokoli permbane nje varg te madh vitaminashBrokoli permbane nje varg te madh vitaminash

Jo vetem qe brokoli permbane nje varg te madh vitaminash dhe mineralesh per te mbajtur trupin te shendosh, por gjithashtu eshte edhe njeri nga forcuesit me te mire te sistemit imunitar qe mund te gjindet. Permban vitamina A, C, E agjent kunder kancerit, dhe perzierje antiokside, keshtu duke e bere kercenues ndaj cfardo mikrobe qe gjinde ne trup!

(Visited 95 times, 1 visits today)
Top