Sexta-feira, 22/2/2019 | : : UTC+0
Mjeksia Islame
Mjeksia Islame
Tirana
0C

A vuan nga imuniteti i dobet?A vuan nga imuniteti i dobet?

A vuan nga imuniteti i dobet?
Provo !

Rritja e imunitetit dhe vendosja e ekuilibrit psiqiko-tretës në trup

Në mëngjes dreke dhe darkë, merret një lugë e vogël e vajit të farës së zezë dhe hidhet në një gotë të mbushur përgjysmë me ujë të vakët dhe më pas hidhet një lugë e madhe mjaltë.

Mbasi përzihet mirë pihet kështu për çdo ditë ditë (në mengjes drekë dhë darkë),  pas buke për një muaj rrjesht./mjeksiaislame/